Новини

21.02.2019

Практична діяльність заснована на доказах

Що таке практична діяльність заснована на доказах? Класичне визначення практичної діяльності заснованої на доказах сформулював Девід Саккетт (David Lawrence Sackett) ще у 1996 році...

12.02.2019

Оновлення опису фізичної терапії

Світова Конфедерація Фізичної Терапії (СКФТ) відстоює те, щоб професія фізична терапія несла відповідальність за формулювання сфери практичної діяльності професії та визначення ролі фізичних терапевтів.

Детальніше »

09.11.2018

Конференція по фізичній терапії та ерготерапії

Конференція по фізичній терапії та ерготерапії рамках міжнародної конференції «Актуальні проблеми спортивної медицини» 29 листопада 2018 року

Детальніше »

08.09.2018

Всесвітній День Фізичної Терапії

Фізична активність є корисною для вашого тіла

Детальніше »

20.04.2018

Роз'яснення та офіційна позиція УАФТ

Роз’яснення та офіційна позиція УАФТ щодо доказовості у фізичний терапії та використання у нейрореабілітації таких авторських методик як нейророзвиваюча терапія Бобат (NDT/Bobath) та пропріорецептивна нейром’язова фасилітація (PNF)

Детальніше »

Блог

До уваги учасників та гостей нашого сайту пропонуємо публікації на теми, які безпосередньо торкаються проблематики фізичної реабілітації. Декотрі з наведених у цьому блозі статей Ви зможете знайти серед матеріалів бюлетеня Української Асоціації фахівців фізичної реабілітації. Для тих хто бажає висловитись по темах публікацій, які тут розглянуті, є можливість залишати коментарі, але для цього необхідно зареєструватись.

До питання тлумачення основних термінів галузі фізичної реабілітації (оновлено)

04.11.2009 Андрій Герцик (3 комент.)

Незважаючи на більш як десятирічний досвід розвитку галузі, серед працівників закладів охорони здоров’я, соціального захисту та вищої освіти досі існує проблема єдиного трактування змісту таких ключових понять, як фізична реабілітація та фахівець фізичної реабілітації (фізичний реабілітолог). З метою вивчення питання тлумачення основних термінів галузі, нами аналізувалася вітчизняна і зарубіжна спеціалізована наукова, науково-методична та навчальна література, довідники і словники різного типу й призначення, офіційні та нормативні документи...

Детальніше »

Проблеми працевлаштування фахівців фізичної реабілітації в Житомирській області та деякі шляхи їх вирішення

03.11.2009 Юрій Бардашевський (0 комент.)

Останнім часом у медицині все більше стверджується реабілітаційний напрямок. Фізична реабілітація поліпшує якість лікування, запобігає можливим ускладненням, прискорює процеси відновлення, повертає працездатність, а у випадках інвалідності допомагає хворому розвинути навички самообслуговування, професійно перекваліфікуватися.

Детальніше »

Змінюючи світ (перекл. Сандра Кунанець)

02.11.2009 Ерік Ріс (0 комент.)

Як фахівець фізичної терапії (РТ – абревіатура прийнята для позначення професії в багатьох інших країнах, зокрема в Канаді), Сандра Кунанець (BScPT – ступінь бакалавра природничих наук з фізичної терапії) що тепер працює в Україні, говорить про систему охорони здоров'я, з якою тепер пов’язана її діяльність, як таку, що переживає "глибоку кризу." Громадські потреби є величезні, інфраструктура відсутня, оклади працівників охорони здоров’я - жалюгідні, послуг для людей з обмеженими можливостями, майже не існує – в Радянські часи, гірко зауважує С. Кунанець, "Всі були здоровими".

Детальніше »

Створення міцної професійної основи в Україні (WCPT journal July 2009)

30.10.2009 Степан Кобeлєв (0 комент.)

Українська Асоціація фахівців фізичної реабілітації прагне стати членом Світової Конфедерації Фізичної терапії в 2011 році. Бренда Майєрз, Генеральний секретар Світової Конфедерації Фізичної терапії та Емма Стокс, член Виконавчого комітету Конфедерації були запрошені в Україну, щоб розповісти про вимоги, яким повинні відповідати організації для вступу в Конфедерацію, а також поділитись порадами, щодо того, як досягти офіційного статусу професії фахівця фізичної реабілітації в Україні, порівняти досвід подібної роботи у інших країнах. Візит гостей співпав у часі з річними загальними зборами Української Асоціації фахівців фізичної реабілітації.

Детальніше »