Новини

09.11.2018

Конференція по фізичній терапії та ерготерапії

Конференція по фізичній терапії та ерготерапії рамках міжнародної конференції «Актуальні проблеми спортивної медицини» 29 листопада 2018 року

Детальніше »

08.09.2018

Всесвітній День Фізичної Терапії

Фізична активність є корисною для вашого тіла

Детальніше »

20.04.2018

Роз'яснення та офіційна позиція УАФТ

Роз’яснення та офіційна позиція УАФТ щодо доказовості у фізичний терапії та використання у нейрореабілітації таких авторських методик як нейророзвиваюча терапія Бобат (NDT/Bobath) та пропріорецептивна нейром’язова фасилітація (PNF)

Детальніше »

02.02.2018

Національний огляд від WCPT

Щороку Українська Асоціація фізичної терапії подає дані про стан розвитку фізичної терапії в Україні до Світової конфедерації фізичної терапії.

Детальніше »

26.11.2017

Вебінар: 8 кроків моделі ВООЗ щодо процесу надання послуг із забезпечення крісел-колісних

Представляємо вступ до 8-крокової моделі ВООЗ щодо процесу надання послуг із забезпечення крісел-колісних

Детальніше »

Категорії членства в Асоціації

З 1 січня 2017 року Асоціацією запроваджені категорії членства. Це наша спроба здійснити черговий крок для регулювання професії фізичний терапевт/фахівець з фізичної реабілітації на Україні. Рішення про присвоєння категорії членства приймає Правління Асоціації відповідно до поданих документів визначених у п.2 процедури подачі документів на вступ до Асоціації.

Увага! Асоціація усвідомлює та визнає, що на сьогодні в Україні немає стандартизованої освітньої програми, єдиної освітньої кваліфікаційної назви, курсів, підвищення кваліфікації чи інших освітніх або професійних подій і заходів, які би гарантували відповідність назві професії фізичного терапевта/фахівця з фізичної реабілітації та принципів задекларованих Світовою Конфедерацією фізичної терапії, які послідовно відстоює наша організація. Також Асоціація враховує, що є фахівці які займаються/надають послуги з фізичної реабілітації/фізичної терапії без належної підготовки. Зважаючи на ці обставини, рішення про присвоєння категорії членства в Асоціації буде прийматись не тільки на підставі освітньої кваліфікації, але й до виду професійної діяльності, яка повинна бути підтверджена належними документами.

Перегляд присвоєної категорії членства в Асоціації здійснюється один раз у рік, у період сплати річного членського внеску. У випадку неточних, помилкових чи застарілих даних про категорію членства у Реєстрі Асоціації, просимо заповнити нашу анкету або надсилати додаткову інформацію на нашу пошту rehabl@ukr.net. Правління Асоціації залишає за собою право зобов’язати надати додаткові чи підтверджуючі документи особистості та/або професійної кваліфікації.
Усі питання, які викликають у Вас потребу у додатковому роз'ясненні про категорії членства просимо надсилати на нашу електронну адресу rehabl@ukr.net

Дякуємо за співпрацю!