Новини

21.02.2019

Практична діяльність заснована на доказах

Що таке практична діяльність заснована на доказах? Класичне визначення практичної діяльності заснованої на доказах сформулював Девід Саккетт (David Lawrence Sackett) ще у 1996 році...

12.02.2019

Оновлення опису фізичної терапії

Світова Конфедерація Фізичної Терапії (СКФТ) відстоює те, щоб професія фізична терапія несла відповідальність за формулювання сфери практичної діяльності професії та визначення ролі фізичних терапевтів.

Детальніше »

09.11.2018

Конференція по фізичній терапії та ерготерапії

Конференція по фізичній терапії та ерготерапії рамках міжнародної конференції «Актуальні проблеми спортивної медицини» 29 листопада 2018 року

Детальніше »

08.09.2018

Всесвітній День Фізичної Терапії

Фізична активність є корисною для вашого тіла

Детальніше »

20.04.2018

Роз'яснення та офіційна позиція УАФТ

Роз’яснення та офіційна позиція УАФТ щодо доказовості у фізичний терапії та використання у нейрореабілітації таких авторських методик як нейророзвиваюча терапія Бобат (NDT/Bobath) та пропріорецептивна нейром’язова фасилітація (PNF)

Детальніше »

Категорії членства в Асоціації

З 1 січня 2017 року Асоціацією запроваджені категорії членства. Це наша спроба здійснити черговий крок для регулювання професії фізичний терапевт/фахівець з фізичної реабілітації на Україні. Рішення про присвоєння категорії членства приймає Правління Асоціації відповідно до поданих документів визначених у п.2 процедури подачі документів на вступ до Асоціації.

Увага! Асоціація усвідомлює та визнає, що на сьогодні в Україні немає стандартизованої освітньої програми, єдиної освітньої кваліфікаційної назви, курсів, підвищення кваліфікації чи інших освітніх або професійних подій і заходів, які би гарантували відповідність назві професії фізичного терапевта/фахівця з фізичної реабілітації та принципів задекларованих Світовою Конфедерацією фізичної терапії, які послідовно відстоює наша організація. Також Асоціація враховує, що є фахівці які займаються/надають послуги з фізичної реабілітації/фізичної терапії без належної підготовки. Зважаючи на ці обставини, рішення про присвоєння категорії членства в Асоціації буде прийматись на підставі освітньої кваліфікації та виду практичної діяльності, яка повинна бути підтверджена належними документами.

Перегляд присвоєної категорії членства в Асоціації здійснюється один раз у рік, у період листопада поточного року. Під час внесення даних у Реєстр Асоціації УАФТ використовує дані, які особисто подаються членами Асоціації. Якщо член Асоціації має намір змінти свої дані, просимо надсилати додаткову інформацію на нашу пошту rehabl@ukr.net. Правління Асоціації залишає за собою право зобов’язати члена Асоціації надати додаткові чи підтверджуючі документи особистості та/або професійної кваліфікації.
Усі питання, які викликають у Вас потребу у додатковому роз'ясненні про категорії членства просимо надсилати на нашу електронну адресу rehabl@ukr.net

Дякуємо за співпрацю!