Новини

21.02.2019

Практична діяльність заснована на доказах

Що таке практична діяльність заснована на доказах? Класичне визначення практичної діяльності заснованої на доказах сформулював Девід Саккетт (David Lawrence Sackett) ще у 1996 році...

12.02.2019

Оновлення опису фізичної терапії

Світова Конфедерація Фізичної Терапії (СКФТ) відстоює те, щоб професія фізична терапія несла відповідальність за формулювання сфери практичної діяльності професії та визначення ролі фізичних терапевтів.

Детальніше »

09.11.2018

Конференція по фізичній терапії та ерготерапії

Конференція по фізичній терапії та ерготерапії рамках міжнародної конференції «Актуальні проблеми спортивної медицини» 29 листопада 2018 року

Детальніше »

08.09.2018

Всесвітній День Фізичної Терапії

Фізична активність є корисною для вашого тіла

Детальніше »

20.04.2018

Роз'яснення та офіційна позиція УАФТ

Роз’яснення та офіційна позиція УАФТ щодо доказовості у фізичний терапії та використання у нейрореабілітації таких авторських методик як нейророзвиваюча терапія Бобат (NDT/Bobath) та пропріорецептивна нейром’язова фасилітація (PNF)

Детальніше »

Анкета на отримання свідоцтва члена Асоціації
Шановні колеги!

Для отримання свідоцтва члена ГО "Українська Асоціація фізичної терапії" (далі - Свідоцтва) просимо заповнити усі пункти анкети. Оформлення та надсилання Свідоцтва здійснюється протягом одного місяця, після квартального оновлення Реєстру Асоціації. При втраті Свідоцтва видається його дублікат.

Свідоцтво оформлюється щорічно та дійсне з 1 січня (або моменту прийняття у члени Асоціації) по 31 грудня поточного року і надсилається на вказану Вами у анкеті адресу (у межах України) через Укрпошту.

УВАГА! Починаючи з 2018 року друк та надсилання Свідоцтва буде здійснюватись на вимогу члена Асоціації. Таке рішення було прийняте на підставі того, що прописка/номінальна належність членів Асоціації у багатьох випадках не співпадає з їх фактичним місцем праці чи місцем перебування, а також відсутністю у Асоціації завдання здійснювати збір та опрацювання інформації про міграцію членів Асоціації.
Вакажіть прізвище та ім'я на кого оформляється Свідоцтво

Вкажіть адресу надсилання Свідоцтва