Новини

06.10.2017

Академія інсульту - 2017

10 листопада 2017 року в рамках Академії інсульту - 2017 відбудеться спільне засідання фахових організацій у якому приймає участь Асоціація.

Детальніше »

13.09.2017

Створена нова закладка на нашому веб сайті

Нашому веб сайті створено нову закладку - Членство

Детальніше »

08.09.2017

8 вересня День фізичної терапії

8 вересня увесь професійний світ святкує День фізичної терапії

04.06.2017

Ювілейні Загальні збори

1-2 червня 2017 р. у Львові відбулись Ювілейні Загальні збори Української Асоціації фізичної терапії з нагоди 10-ї річниці заснування Асоціації

Детальніше »

23.02.2017

Нові документи регуляції професії фізичний терапевт

документи, які стосуються регуляції професії фізичний терапевт в Україні: - кваліфікаційна характеристика; - назва освітньої спеціальності.

Детальніше »

Анкета на отримання свідоцтва члена Асоціації
Шановні колеги!

Для отримання свідоцтва члена ГО "Українська Асоціація фізичної терапії" просимо заповнити усі пункти анкети. Заповнена анкета автоматично надисилається на нашу адресу. Оформлення та надсилання свідоцтва  здійснюється у період квартального оновлення Реєстру Асоціації. Свідоцтво надсилається на вказану Вами адресу через Укрпошту.

УВАГА!
з 2018 року
друк та надсилання свідоцтва члена Асоціації буде здійснюватись на вимогу члена Асоціації. Таке рішення було прийняте на підставі того, що прописка/номінальна належність членів Асоціації у багатьох випадках не співпадає з їх фактичним місцем праці або перебування та відсутністю у Асоціації достатньої можливості збору та обробки інформації про міграцію членів Асоціації.
Вакажіть прізвище та ім'я на кого оформляється свідоцтво
Вкажіть адресу надсилання свідоцтва