Новини

09.11.2018

Конференція по фізичній терапії та ерготерапії

Конференція по фізичній терапії та ерготерапії рамках міжнародної конференції «Актуальні проблеми спортивної медицини» 29 листопада 2018 року

Детальніше »

08.09.2018

Всесвітній День Фізичної Терапії

Фізична активність є корисною для вашого тіла

Детальніше »

20.04.2018

Роз'яснення та офіційна позиція УАФТ

Роз’яснення та офіційна позиція УАФТ щодо доказовості у фізичний терапії та використання у нейрореабілітації таких авторських методик як нейророзвиваюча терапія Бобат (NDT/Bobath) та пропріорецептивна нейром’язова фасилітація (PNF)

Детальніше »

02.02.2018

Національний огляд від WCPT

Щороку Українська Асоціація фізичної терапії подає дані про стан розвитку фізичної терапії в Україні до Світової конфедерації фізичної терапії.

Детальніше »

26.11.2017

Вебінар: 8 кроків моделі ВООЗ щодо процесу надання послуг із забезпечення крісел-колісних

Представляємо вступ до 8-крокової моделі ВООЗ щодо процесу надання послуг із забезпечення крісел-колісних

Детальніше »

Анкета на отримання свідоцтва члена Асоціації
Шановні колеги!

Для отримання свідоцтва члена ГО "Українська Асоціація фізичної терапії" (далі - Свідоцтва) просимо заповнити усі пункти анкети. Оформлення та надсилання Свідоцтва здійснюється протягом одного місяця, після квартального оновлення Реєстру Асоціації. При втраті Свідоцтва видається його дублікат.

Свідоцтво оформлюється щорічно та дійсне з 1 січня (або моменту прийняття у члени Асоціації) по 31 грудня поточного року і надсилається на вказану Вами у анкеті адресу (у межах України) через Укрпошту.

УВАГА! Починаючи з 2018 року друк та надсилання Свідоцтва буде здійснюватись на вимогу члена Асоціації. Таке рішення було прийняте на підставі того, що прописка/номінальна належність членів Асоціації у багатьох випадках не співпадає з їх фактичним місцем праці чи місцем перебування, а також відсутністю у Асоціації завдання здійснювати збір та опрацювання інформації про міграцію членів Асоціації.
Вакажіть прізвище та ім'я на кого оформляється Свідоцтво

Вкажіть адресу надсилання Свідоцтва