Новини

21.02.2019

Практична діяльність заснована на доказах

Що таке практична діяльність заснована на доказах? Класичне визначення практичної діяльності заснованої на доказах сформулював Девід Саккетт (David Lawrence Sackett) ще у 1996 році...

12.02.2019

Оновлення опису фізичної терапії

Світова Конфедерація Фізичної Терапії (СКФТ) відстоює те, щоб професія фізична терапія несла відповідальність за формулювання сфери практичної діяльності професії та визначення ролі фізичних терапевтів.

Детальніше »

09.11.2018

Конференція по фізичній терапії та ерготерапії

Конференція по фізичній терапії та ерготерапії рамках міжнародної конференції «Актуальні проблеми спортивної медицини» 29 листопада 2018 року

Детальніше »

08.09.2018

Всесвітній День Фізичної Терапії

Фізична активність є корисною для вашого тіла

Детальніше »

20.04.2018

Роз'яснення та офіційна позиція УАФТ

Роз’яснення та офіційна позиція УАФТ щодо доказовості у фізичний терапії та використання у нейрореабілітації таких авторських методик як нейророзвиваюча терапія Бобат (NDT/Bobath) та пропріорецептивна нейром’язова фасилітація (PNF)

Детальніше »

МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ "ТЕАМ Україна"

logo_TEAM

«Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та
послуги медичної/фізичної реабілітації»

Триваючий конфлікт на сході України спричинив зростаючу потребу в послугах для осіб з інвалідністю (ОЗІ), адже принаймні на 14 000 поранених людей збільшився існуючий показник ОЗІ - 2,64 мільйони і більше. Нестача реабілітаційних відділень в рамках закладів охорони здоров”я по усій країні досягла критичної точки дефіциту, враховуючи наплив цивільного населення зі щойно набутими травмами, існує зацікавленість у наданні реабілітаційних послуг по усій країні, проте є недостатньо спеціалістів, які можуть впоратись з даною роботою або немає розуміння найкращих міжнародних практик для стандартизації таких послуг. Крім того, більше ніж 53,786 офіційно зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з інвалідністю потребують середньо- та довготермінової підтримки у здобутті економічної стабільності на їхніх нових місцях проживання.

UCP Колеса для людства (UCP Wheels for Humanity) разом з провідними національними організаціями ГО "Українська Асоціація фізичної терапії" (УАФТ) та ВГО "Національна Асамблея людей з інвалідністю України" (НАІУ) в 2015 році розпочали реалізацію проекту TEAM - проекту комплексного навчання та надання прямих послуг, який сприятиме особам з інвалідністю досягнути більш незалежного, повноцінного життя.

Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Цільова група проекту:
Внутрішньо переміщені особи з інвалідністю, зокрема зі сходу та Криму; цивільні постраждалі в зоні АТО, які отримали інвалідність; члени їх сімей; особи з інвалідністю, які проживають на території, що межує з окупованою територією (Донецька, Луганська області).

Проект реалізується в 6 областях України:
Львівській, Вінницькій, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій та м.Київ.

Проект TEAM зосереджений на розвитку комплексних реабілітаційних послуг в Україні та запроваджує ряд спеціалізованих тренінгів для фахівців з фізичної реабілітації/фізичних терапевтів та інших членів реабілітаційних команд; професійних/бізнес тренінгах та підтримці у працевлаштуванні внутрішньо переміщених ОЗІ та членів їх сімей; а також забезпеченні допоміжними засобами пересування. Додатково до підвищення рівня доступу ОЗІ до працевлаштування та послуг з охорони здоров’я проект активує дискусію щодо урядових протоколів для ОЗІ і підвищує рівень існуючих знань і навичок фахівців з фізичної реабілітації/фізичних терапевтів, які відстоюють розвиток своєї професії на національному рівні. Ці заходи консолідуватимуть попередні зусилля у сфері реабілітації та закладуть основу для обширного розвитку реабілітаційних відділень з урахуванням найкращих місцевих практик.

Що буде зроблено?
Проект матиме безпосередній вплив на спеціалістів реабілітаційної галузі, осіб з інвалідністю (ОЗІ) та урядовців.
  • мінімум 378 спеціалістів з реабілітації: фахівці з фізичної реабілітації/фізичні терапевти, неврологи, урологи, медсестри і соціальні працівники пройдуть спеціалізоване професійне навчання по реабілітації, включаючи теми, що стосуються дітей і дорослих з неврологічними захворюваннями, підбору інвалідних візків і керівництва для створення реабілітаційних підрозділів;
  • мінімум 400 внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю і члени їх сімей отримають послуги з роширення своїх економічних можливостей: сприяння у працевлаштуванні для ВПО на підприємствах різних форм власності; оплату навчання ВПО на короткотривалих курсах підвищення кваліфікації (підготовки та перепідготовки); отримання міні-грантів на відкриття власної справи; участь у тренінгах із розвитку самозайнятості та підприємництва серед ВПО; отримають навички і знання з розвитку власного бізнесу;
  • мінімум 200 осіб будуть працевлаштовані або започаткують власний бізнес;
  • мінімум 200 роботодавців і урядовців відвідають тренінги сенсибілізації з питань інвалідності;
  • мінімум 200 осіб з інвалідністю отримають відповідні допоміжні засоби пересування, які відповідають їхнім потребам;
  • мінімум 500 осіб з інвалідністю, жінки, діти, дорослі, отримають послуги з реабілітації, у тому числі з фізичної терапії, психосоціальної підтримки та навчання навичкам незалежного життя під час проведення таборів активної реабілітації для осіб з травмою хребта та спинного мозку на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру (Львівська область).
logo_TEAM_2