Новини

21.02.2019

Практична діяльність заснована на доказах

Що таке практична діяльність заснована на доказах? Класичне визначення практичної діяльності заснованої на доказах сформулював Девід Саккетт (David Lawrence Sackett) ще у 1996 році...

12.02.2019

Оновлення опису фізичної терапії

Світова Конфедерація Фізичної Терапії (СКФТ) відстоює те, щоб професія фізична терапія несла відповідальність за формулювання сфери практичної діяльності професії та визначення ролі фізичних терапевтів.

Детальніше »

09.11.2018

Конференція по фізичній терапії та ерготерапії

Конференція по фізичній терапії та ерготерапії рамках міжнародної конференції «Актуальні проблеми спортивної медицини» 29 листопада 2018 року

Детальніше »

08.09.2018

Всесвітній День Фізичної Терапії

Фізична активність є корисною для вашого тіла

Детальніше »

20.04.2018

Роз'яснення та офіційна позиція УАФТ

Роз’яснення та офіційна позиція УАФТ щодо доказовості у фізичний терапії та використання у нейрореабілітації таких авторських методик як нейророзвиваюча терапія Бобат (NDT/Bobath) та пропріорецептивна нейром’язова фасилітація (PNF)

Детальніше »

Залишити повідомлення
Що є сумою 7 і 4?

Чому необхідно вступити до Асоціації?

Українська Асоціація фізичної терапії (далі - Асоціація) є єдиною всеукраїнською організацією в Україні з фізичної терапії. Асоціація була заснована у 2007 році, як неурядова громадська організація.

Ми прагнемо розвивати фізичну терапію та її важливу роль в Україні і заохочуємо впроваджувати високі стандарти послуг, освіти та досліджень у фізичній терапії.

З 2011 року Асоціація є повноправним членом Світової Конфедерації фізичної терапії World Confederation for Physical Therapy (WCPT) та Європейського регіону WCPT (ER-WCPT). WCPT визнає Асоціацію, як єдиний офіційний голос фізичної терапії в Україні та покладає на неї відповідальність за встановлення стандартів освіти і практичної діяльності фізичної терапії в Україні. Власне роль Асоціації гарантувати відповідність процесів впровадження і контролю стандартів освіти та практичної діяльності, а також забезпечення відповідності цим стандартам тим, хто бажає займатись практичною діяльністю фізичної терапії в Україні.

Асоціація на Загальних зборах WCPT має право голосу з питань, що стосуються міжнародної політики. Ми приймаємо цю політику WCPT та працюємо на досягнення стандартів практичної діяльності і освіти, описаних у заявах та керівних принципах WCPT. Від імені усіх членів Асоціації ми здійснюємо дії на захист професії фізичний терапевт.

Членство у Асоціації надає ряд переваг через її ресурси:

Ресурси Асоціації:

Членство у Асоціації – це Ваша можливість впливати на встановлення високих стандартів практичної діяльності, освіти та досліджень у фізичній терапії в Україні


Ключові події
8 вересня – Всесвітній день фізичної терапії – це одна з частин розвитку професії та можливість для фізичних терапевтів підвищити рівень обізнаності людей про важливий внесок професії, який вона робить для того, щоб усі мали достатньо руху та були незалежними.

Конгрес WCPT – Найбільша професійна міжнародна подія фізичної терапії, яка відбувається один раз на 2 роки. Конгрес, це можливість зустрітись з усім світом фізичної терапії. Наступний Конгрес буде проходити у травні 2019р. у Женеві, Швейцарія.